Все про біль та жар

Питання від:
Наскільки небезпечно для здоров’я приймати ібупрофен від зубного болю?

Ібупрофен – препарат з групи нестероїдних (негормональних) протизапальних лікарських засобів, для якого характерна добра переносимість (побічні ефекти зустрічаються відносно рідко, якщо порівнювати з іншими медикаментами з цієї ж групи).

Разом з тим, як і будь-який інший лікарський засіб, ібупрофен має свої протипоказання. Перш за все, він може спровокувати різке погіршення стану у пацієнтів з гострою формою будь-якого виразкового ураження шлунково-кишкового тракту (неспецифічний виразковий коліт, виразкова хвороба шлунку, хвороба Крона та ін.).

Крім того, також як і інші препарати цієї групи, ібупрофен протипоказаний хворим з так званої аспириновой астмою, а також при інших видах непереносимості нестероїдних засобів взагалі або ібупрофену зокрема.

Щоб зберегти здоров’я, приймаючи ібупрофен від зубного болю, слід пам’ятати про дотримання дозування. Максимальна доза одного прийому – 400 мг (1 капсула Гофен 400 або 2 капсули Гофен 200). Повторний прийом препарату не слід проводити раніше, ніж через 4 години. Максимальна добова доза не повинна перевищувати 1200 мг (3 капсули Гофен 400 або капсул Гофен 200).

Однак, якщо підходити до питання максимально строго, то найбільша небезпека прийому ібупрофену від зубного болю полягає в тому, що нерідко пацієнти використовують даний препарат як ліки, а не як тимчасове знеболююче, забуваючи, що в даному випадку зцілити від хвороби може тільки візит до стоматолога .

Відкладаючи візит до стоматолога, ви ризикуєте своїм здоров’ям, оскільки відсутність адекватного лікування загрожує самими різними ускладненнями (втрата зуба, флюс, остеопороз кісткової тканини в області кореня ураженого зуба, онкологічні захворювання ротової порожнини та ін.).

Питання від:
Як позбутися від болю при місячних. Обстежувалась у гінеколога – все ОК. Що робити?

Нерідко зустрічається таке захворювання як первинна альгодисменорея – тобто хворобливі менструації, не пов’язані з будь-якої іншою патологією. Лікарі до сих пір до кінця не з’ясували причину і механізм розвитку даної хвороби, найбільш популярна версія виникнення больового синдрому – підвищення внутрішньоматкового тиску під впливом скорочень м’язів матки.

Дане захворювання небезпечне тим, що в результаті таких скорочень виникає високий ризик «закидання» менструальної крові з порожнини матки в маткові труби, що сприяє розвитку ендометріозу (заселення придатків матки маточним епітелієм, частинки якого містяться в менструальної крові).

Тому багато гінекологів радять при первинній альгодисменореї приймати ібупрофен для того, щоб позбутися від болю при місячних.

Даний препарат не тільки знімає біль, але і викликає розслаблення мускулатури матки, що знижує внутріматковий тиск і усуває ризик розвитку ендометріозу.

Ми рекомендуємо спробувати використовувати капсули Гофен 400, які містять ібупрофен в рідкому стані. Така лікарська форма забезпечує швидке надходження ібупрофену в кровотік і якнайшвидше прояв знеболюючого ефекту.


Питання від:
Чи підійдуть капсули від болю в суглобах Гофен 400 при деформуючому артрозі (коксартроз)?

дегенеративні процеси в хрящовій тканині, що покриває суглобові поверхні кісток.

На тлі деградації суглобових поверхонь розвивається запальний процес, який і викликає такі неприємні симптоми запалення, як біль і порушення функції суглобів, а в тяжких випадках і зовнішні зміни (набряк навколишніх суглоб тканин, почервоніння шкіри).

Ібупрофен, діюча речовина капсул Гофен, відноситься до групи протизапальних медикаментів. Від інших ліків цієї групи ібупрофен відрізняється доброю переносимістю (рідко сприяє появі побічних ефектів).

Ще одна перевага капсул від болю в суглобах Гофен – швидкість прояву ефекту (діюча речовина знаходиться в рідкій формі, що дозволяє йому в найкоротші терміни надходити в кровотік).

Разом з тим, ібупрофен володіє недостатньо сильною протизапальною дією. Тому, якщо мова йде про високу активність процесу, необхідно використовувати інші препарати.

Таким чином, капсули Гофен рекомендовані до застосування як тимчасовий болезаспокійливий засіб перед відвідуванням лікаря-ортопеда, який правильно підбере необхідні вам ліки.

Треба сказати, що протизапальні препарати – це лише одна з груп лікарських засобів, яка використовуються при лікуванні деформуючого артрозу. Тим часом, тільки своєчасне і повноцінне лікування деформуючого артрозу дозволить призупинити процес і уникнути інвалідності.

Питання від:
Які ви можете порадити ефективні і безпечні препарати від болю в попереку?

Ми можемо порекомендувати надійний швидкодіючий препарат від болю в попереку Гофен 400, подальше застосування якого необхідно обговорити на очній консультації у лікаря.
Справа в тому, що причиною болю в попереку можуть бути самі різні захворювання, такі як:

• захворювання хребта;
• патологія нирок;
• травматичні ушкодження, а також їх ранні та пізні ускладнення;
• онкологічний процес і ін.

Тому лікування повинно призначатися після ретельного всебічного обстеження (УЗД, КТ, лабораторна діагностика та ін.). Тим часом, терпіти біль ні в якому разі не можна.
Якщо розглядати всі препарати, показані при болю в області попереку нез’ясованого генезу, то капсули Гофен, мають наступні переваги:

 швидко наступаючий знеболюючий ефект;
 протизапальну дію;
 хороша переносимість (побічні дії зустрічаються значно рідше, ніж у інших препаратів цієї ж групи).

Бережіть своє здоров’я, вчасно звертайтеся до лікаря.

Питання від:
Порадьте ліки від сильного головного болю.

Якщо відповідати строго по суті питання, то ліків від сильного головного болю не існує. Оскільки будь-яка біль – це лише симптом якогось захворювання. Тому ще в давнину лікарі називали біль «сторожовим псом» людського організму, який «гавкає», повідомляючи нам про небезпеку, нерідко досить серйозною.

Так, наприклад, сильний головний біль може бути одним з перших ознак таких захворювань:

  • гіпертонічна хвороба;
  • артеріальні гіпертензії (підвищення тиску, пов’язане з яким-небудь захворюванням, наприклад з важкою патологією нирок);
  • вроджена чи набута патологія судин головного мозку (в тому числі, і смертельно небезпечні аневризми);
  • пухлинний процес;
  • мігрень та ін.

Тому, щоб отримати «ліки від сильного головного болю», а, швидше за все, список ліків, вам необхідно пройти обстеження у фахівця (терапевта або невролога).

Подібне обстеження може зайняти тривалий період, тому, щоб не терпіти нестерпний біль, ми радимо обговорити на першому ж прийомі у лікаря можливість використання ефективного, відносно безпечного і швидкодіючого препарату від головного болю – капсул Гофен 400.

Для зняття багатьох видів болю: головного, зубного, періодичного болю. Гофен має жарознижувальну дію, застосовується для нормалізації температури при грипі або інших ГРВІ.