Які є засоби від болю в попереку? Цікавить саме медикаментозне лікування остеохондрозу, чи буде від нього толк?


Якщо говорити про медикаментозне лікування остеохондрозу, то до базових препаратів відноситься група нестероїдних протизапальних лікарських засобів. З цієї групи ми можемо порекомендувати вам капсули Гофен, які легко переносяться пацієнтами і відносно рідко викликають неприємні побічні ефекти і ускладнення.

Ще одна перевага капсул Гофен в порівнянні з іншими засобами від болю в попереку – швидкість дії. Вже через п’ятнадцять хвилин після прийому препарату ви відчує значне полегшення, в той час як тривалість дії приблизно така ж, як і у значно довше всмоктуються у кишечнику таблетованих засобів (близько 8-9 годин).

Проте, повинні вас попередити, що лікування остеохондрозу має бути комплексним. Капсули Гофен швидко і надійно усунуть больовий синдром і знімуть запальну реакцію, проте вони безсилі щодо дегенеративних процесів в міжхребцевих дисках – а саме в цьому полягає механізм розвитку остеохондрозу.

Бережіть своє здоров’я, звертайтеся до ортопеда, який індивідуально підбере вам комплекс заходів, здатних призупинити розвиток остеохондрозу. Комплексне лікування не тільки значно знизить частоту нападів болю в попереку, але і вбереже від таких ускладнень як грижа міжхребцевого диска.