Як зняти сильний зубний біль після видалення зуба мудрості?


Біль після видалення зуба пов’язана з місцевою запальною реакцією, тому у вашому випадку допоможуть препарати, які не тільки знімають больовий синдром, але і пригнічують запальний процес.

До таких ліків від зубного болю відносяться капсули Гофен, діюча речовина яких, ібупрофен, входить до групи лікарських засобів, відповідальних за пригнічення запальної реакції (так звані НПЗЗ – нестероїдні протизапальні засоби). Треба сказати, що серед ліків цієї групи ібупрофен – один з найбільш безпечних препаратів.

Ще одна корисна властивість Гофен – швидкість прояви знеболюючого ефекту. На відміну від стандартних таблеток ібупрофен, капсули Гофен швидко розчиняються у шлунку, і діюча речовина надходить у кров, так що вже через п’ятнадцять хвилин після прийому препарату ви відчуєте значне полегшення.

Увага! Тривале зберігання болю після видалення зуба може свідчити про розвиток ускладнень. Радимо звернутися до лікаря при наполегливому больовому синдромі, а також в тих випадках, коли біль супроводжується іншими тривожними симптомами (підвищення температури тіла, слабкість, виражений набряк тканин в області проведення операції і т.п.).