Як вилікувати біль у спині? Порадьте медикаментозний засіб від болю в спині, яке б діяло швидко, ефективно і без побічних ефектів.


Серед медикаментозних препаратів, які офіційна медицина використовує як засоби від болю в спині, вашим побажанням найбільш відповідає Гофен 400. Лікарська форма (капсули) забезпечує швидке розчинення препарату в шлунково-кишковому тракті (капсули розчиняються набагато швидше, ніж таблетки) і, отже більш швидкий ефект.

Діюча речовина Гофен 400, ібупрофен, крім хорошого знеболюючого ефекту, має виражену протизапальну дію – тобто не просто знімає біль, але і надає лікувальну дію в тих випадках, коли больовий синдром викликаний запальною реакцією.

І, нарешті, якщо порівнювати капсули Гофен з іншими препаратами цієї ж групи, то ібупрофен значно рідше викликає побічні ефекти і ускладнення.

Увага! Остаточну відповідь на питання «Як вилікувати біль у спині?» Може дати тільки лікар, тому що подібний больовий синдром можуть викликати найрізноманітніші захворювання, в тому числі патологія нирок, захворювання підшлункової залози, пухлини кісток і органів черевної порожнини.

Будьте обережні, не займайтеся самолікуванням.