Як вилікувати біль у м’язах спини при сколіозі? Мені вже 27 років і лікувати сколіоз вже пізно. Які препарати при болях в спині підійдуть в моєму випадку?


Викривлений хребет викликає перенапруження м’язів спини, коли вам доводиться тривалий час перебувати в одному положенні стоячи або сидячи. Подібне перенапруження мускулатури закономірно призводить до хворобливого спазму м’язів. В результаті живлення і без того перенапружених м’язів погіршується і виникає так зване порочне коло: біль посилює спазм м’язів, а спазм м’язів загострення болю. Полегшення приходить тільки при розслабленні і, як ви напевно самі вже переконалися, далеко не відразу.

Капсули Гофен, потрапляючи в шлунок, розчиняються, діюча речовина надходить в кровоток і швидко знімає біль, сприяючи розслабленню мускулатури. Важлива перевага капсул Гофен полягає в тому, що це одне з найбільш м’яко діючих знеболюючих. Якщо приймати даний препарат при болях в спині, то побічні ефекти і ускладнення виникають вкрай рідко.

Разом з тим, слід пам’ятати, що сколіоз необхідно лікувати. І в 27 років, і в 47 років, і навіть в більш пізньому віці ортопед призначить спеціальну лікувальну гімнастику, порадить масаж і проконсультує щодо інших оздоровчих процедур. Це не виправить викривлений хребет, але напади болю в м’язах спини будуть турбувати вас значно рідше.