Як прибрати біль в спині після травми. КТ показала, що кістки цілі, але біль моторошна. Порадьте ефективні ліки від болю в спині.


Посттравматичний больовий синдром пов’язаний з запальною реакцією в пошкоджених тканинах, тому лікарі в таких випадках призначають препарати з групи протизапальних лікарських засобів (родичі всім відомого аспірину).

Найбільш безпечне ліки при болях в спині з цієї групи – капсули Гофен. Ібупрофен, діюча речовина препарату, лікарі використовують уже давно. Тому є клінічні підтвердження, що ускладнення при його прийомі зустрічаються набагато рідше, ніж в разі вживання інших протизапальних засобів.

Капсули Гофен володіють швидким і вираженим знеболюючим ефектом (значне полегшення пацієнти відзначають вже через п’ятнадцять хвилин після прийому), але найголовніше – препарат пригнічує запальну реакцію, знімає набряк і відновлює нормальну мікроциркуляцію в пошкоджених тканинах, сприяючи якнайшвидшому відновленню.

Тому приймати ліки від болю в спині після травми слід не ситуативно (при загостренні больового синдрому), а регулярно (3-4 рази на день), як це зазначено в інструкції до Гофен 200.

Увага! Наполегливий больовий синдром може свідчити про виниклі посттравматичних ускладненнях, тому якщо в ході лікування біль не вщухає або з’являються інші симптоми (лихоманка, слабкість і т.п.) – негайно звертайтеся до фахівця.