Як позбутися від болю внизу живота при місячних? Яке знеболююче при менструації найкраще?


На жаль, питання «як позбутися від болю внизу живота при місячних» хвилює багатьох жінок. Основна проблема полягає в тому, що подібний больовий синдром може бути ознакою різних захворювань.

У таких випадках у юних дівчат лікарі, в першу чергу, намагаються виключити вроджену патологію будови жіночої статевої системи, а у дорослих жінок – запальні ураження органів малого таза. Крім того, подібний больовий синдром нерідко зустрічається при нервових і ендокринних порушеннях.

Однак нерідко навіть при ретельному обстеженні лікарі не виявляють будь-якої патології – це так звана первинна альгодисменорея, пов’язана з безладними скороченнями маткової мускулатури під час місячних. У таких випадках оптимальне знеболююче при менструації – це капсули Гофен, які мають такі переваги:

• швидкий результат (аптечна форма (капсули) сприяє якнайшвидшому вступу діючої речовини в кровоток);
• мінімальна кількість побічних ефектів, в порівнянні з іншими препаратами цієї групи опитаних;
• усунення спазматичних скорочень мускулатури матки і зниження внутрішньоматкового тиску, багаторазово знижує ризик розвитку ендометріозу.

Крім того, капсули Гофен можуть використовуватися і при болісних менструаціях, викликаними іншими причинами. Але в таких випадках приймати їх слід за рекомендацією лікаря як один з компонентів лікування виявленої патології.