Як позбутися від болю в зубі? Порадьте таблетки від сильного зубного болю.


Повноцінний відповідь на питання «Як позбутися від болю в зубі» може дати тільки лікар-стоматолог. Як правило, зубний біль вимагає спеціального лікування (пломбування зуба, санація зубних каналів або навіть екстракція (видалення) зуба).

Нерідко пацієнти відкладають візит до стоматолога день на день. Така поведінка закономірно призводить до сумних результатів (від втрати зубів до розвитку злоякісних пухлин в порожнині рота).

Постійно приймати таблетки від сильного зубного болю – не найкращий варіант. Подібні препарати можна вживати лише тимчасово, оскільки вони не зможуть забезпечити повноцінного лікування. Якщо вам потрібно саме таке тимчасове знеболення, то ми можемо порадити капсули Гофен 400.

Це прекрасний засіб, якщо больовий синдром вас застиг раптово. На відміну від таблеток капсули швидко розчиняються в шлунково-кишковому тракті. Тому вже через 15-20 хвилин ви відчуєте значне поліпшення. Біль вгамується, і ви зможете спокійно зайнятися своїми справами. Крім того, Гофен значно рідше викликає неприємні побічні ефекти, ніж інші препарати з цієї ж групи.

Бережіть себе і своїх близьких. Своєчасно звертайтеся до лікарів.