Як позбутися від болю при місячних. Обстежувалась у гінеколога – все ОК. Що робити?


Нерідко зустрічається таке захворювання як первинна альгодисменорея – тобто хворобливі менструації, не пов’язані з будь-якої іншою патологією. Лікарі до сих пір до кінця не з’ясували причину і механізм розвитку даної хвороби, найбільш популярна версія виникнення больового синдрому – підвищення внутрішньоматкового тиску під впливом скорочень м’язів матки.

Дане захворювання небезпечне тим, що в результаті таких скорочень виникає високий ризик «закидання» менструальної крові з порожнини матки в маткові труби, що сприяє розвитку ендометріозу (заселення придатків матки маточним епітелієм, частинки якого містяться в менструальної крові).

Тому багато гінекологів радять при первинній альгодисменореї приймати ібупрофен для того, щоб позбутися від болю при місячних.

Даний препарат не тільки знімає біль, але і викликає розслаблення мускулатури матки, що знижує внутріматковий тиск і усуває ризик розвитку ендометріозу.

Ми рекомендуємо спробувати використовувати капсули Гофен 400, які містять ібупрофен в рідкому стані. Така лікарська форма забезпечує швидке надходження ібупрофену в кровотік і якнайшвидше прояв знеболюючого ефекту.