Як позбутися від болю при місячних дівчинці в 12 років? У дочки тільки почалися менструації. Дуже болючі.


При появі перших менструацій дівчинці необхідно відвідати дитячого гінеколога – це загальне правило, яке може вберегти від багатьох неприємностей.

Особливо важливо нанести візит до лікаря в тих випадках, коли перші менструації протікають з вираженою хворобливістю. Справа в тому, що больовий синдром при перших менструаціях може свідчити про вроджені аномалії будови жіночих статевих органів.

Однак не варто заздалегідь переживати. Вроджені вади розвитку жіночої статевої системи зустрічаються значно рідше, ніж первинна дисменорея (хворобливі менструації, не пов’язані з органічною патологією). Візит до лікаря в таких випадках носить не діагностичний, а профілактичний характер (щоб виключити наявність патології і отримати всі необхідні рекомендації).

Ми радимо на очному прийомі у лікаря обговорити можливість використання ліків від менструального болю Гофен 200, який показаний до прийому дітей у віці 12 років і старше.

Принцип дії препарату полягає в розслабленні спазмованих м’язових волокон матки – це основний механізм розвитку больового синдрому при первинній альгодисменореї.

Гофен 200 добре переноситься пацієнтами (побічні ефекти зустрічаються рідко). Додаткова перевага – швидкість прояви знеболюючого ефекту (через 14-16 хвилин після прийому капсули).