Як полегшити біль в спині при радикуліті? Порадьте препарати від болю в спині, які б діяли швидко і ефективно.


Якщо вас в першу чергу цікавить швидкість настання ефекту, то в якості препарату від болю в спині найкраще підійде Гофен 400. Лікарська форма Гофена – капсули, які розчиняються в травному тракті набагато швидше таблеток. Тому діюча речовина швидко надходить у кров і має знеболюючу дію, так що ви відчуєте значне полегшення вже через 15 хвилин після прийому капсули.

Треба сказати, що Гофен відноситься до нестероїдних протизапальних препаратів, які використовуються при лікуванні радикуліту в якості базових засобів. Вони знімають запальну реакцію і сприяють, таким чином, настання ремісії радикуліту.

Крім швидкості настання ефекту до переваг препарату Гофен 400 слід віднести низьку токсичність (побічні ефекти при його використанні виникають значно рідше, ніж в разі прийому інших препаратів цієї групи).

Однак, якщо ви хочете отримати відповідь не тільки на питання «як полегшити біль в спині», а й на питання «як позбутися від нападів радикуліту», то вам слід звернутися до фахівця (ортопеда), який призначить повноцінне протирецидивне лікування. Бережіть себе. Будьте здорові.