У мене постійні болі в спині. Що робити?


Як свідчить статистика, найбільш часта причина болю в спині – остеохондроз і його ускладнення (пролапс і грижа міжхребцевого диска). У таких випадках, біль пов’язана із запальними процесами, тому лікарі стандартно призначають лікарські засоби протизапальної дії (родичі всім відомого аспірину).

Серед препаратів цієї групи добре зарекомендували себе капсули Гофен, які мають такі переваги:

  • виражену протизапальну та знеболювальну дію;
  • добре знімають набряклість тканин, звільняючи «затиснуті» нервові корінці;
  • мінімальний ризик розвитку ускладнень;
  • хороша переносимість (неприємні побічні ефекти зустрічаються відносно рідко);
  • швидкий ефект (пацієнти відчувають полегшення вже через 14-16 хвилин).

Гофен 400 також допоможе від болю в спині, викликаної деякими іншими патологіями (травма спини, ревматоїдні ураження хребта, міжреберна невралгія, міалгія).

Однак слід враховувати, що всі перераховані вище патології потребують комплексного лікування, яке може призначити тільки лікар на очному прийомі.

Крім того, біль в спині може свідчити про серйозні захворювання внутрішніх органів (плеврит, пневмонія, ішемічна хвороба серця, захворювання нирок), коли прийом Гофен 400 абсолютно даремний.

Тому питання «Що робити при болю в спині» слід задати лікарю на очній консультації. На першому ж прийомі у лікаря радимо обговорити можливість використання Гофен 400 для зняття больового синдрому і запальної реакції.