Мені потрібні ліки від зубного болю, чи підійдуть капсули Гофен? Я шукаю таке знеболююче при зубному болю, у якого б не було шкідливих для здоров’я ефектів.


Діючу речовину капсул Гофен – ібупрофен, можна назвати ліками від зубного болю, тому що воно має не тільки знеболюючим ефектом, але і виражену протизапальну дію.

Так що стоматологи призначають капсули Гофен, коли необхідно знизити запальну реакцію (наприклад, після санації каналів зуба). У таких випадках, Гофен не тільки усуває больовий синдром, але і сприяє швидкому одужанню.

Крім того, капсули Гофен можна використовувати як знеболююче при зубному болю, якщо у вас немає можливості вмить відправитися до стоматолога. Даний препарат відрізняється високою швидкістю дії – вже через годину ви відчуєте себе набагато краще. Побічні ефекти при вживанні капсул Гофен зустрічаються вкрай рідко.

Однак слід враховувати, що, відкладаючи візит до лікаря з дня на день, в надії, що захворювання зубів вилікуватися само собою, ви ризикуєте своїм здоров’ям. Можуть виникнути серйозні ускладнення – від повного руйнування зубів до флюсу і раку язика. Бережіть себе. Своєчасно звертайтеся за допомогою до професіоналів.