Шукаю сильне знеболююче при зубному болю і таке, щоб без шкоди для здоров’я. Це реально?


Якщо ви шукайте препарат, який би мав досить сильним знеболюючим ефектом і при цьому не викликав побічних дій і ускладнень, то оптимальний вибір – капсули Гофен 400.

Діюча речовина капсул, ібупрофен, використовується в медицині досить давно і при цьому клінічні дослідження підтвердили, що при прийомі даного препарату ускладнення зустрічаються значно рідше, ніж при використанні інших засобів від зубного болю.

Ще одна перевага Гофен 400 – швидкість настання ефекту. Препарат випускається в капсулах, які розчиняються в шлунково-кишковому тракті набагато швидше, ніж звичайні таблетки від зубного болю. Тому відчутне полегшення настає вже на п’ятнадцятій хвилині після прийому Гофен.

Однак слід враховувати, що сильне знеболююче при зубному болю – це не вихід з положення. Виражений больовий синдром свідчить про те, що необхідна термінова допомога стоматолога. У такому випадку будь-які засоби від зубного болю без шкоди для здоров’я можуть використовуватися лише по дорозі до лікаря або після його відвідин (наприклад, щоб зняти больовий синдром після проведеної маніпуляції).