Прочитала інструкцію до капсул Гофен, але так і не зрозуміла, які препарати при головному болю краще приймати Гофен 200 або Гофен 400.


Цифра в назві препарату вказує на кількість діючої речовини в міліграмах, отже, капсули Гофен 400 в два рази «сильніше», ніж Гофен 200.

У кожної людини є індивідуальні особливості чутливості до препарату. Клінічний досвід показує, що у одного пацієнта сильний головний біль знімається однією капсулою Гофен 200, а іншому необхідно прийняти подвійну дозу навіть при помірному больовому синдромі.

Згідно з інструкцією із застосування, Гофен, як препарат при головному болю, слід приймати в мінімальної діючої дозі. Тому ми радимо придбати Гофен 200 і почати прийом ліків з однієї капсули, коригуючи дозу при слабкій виразності знеболюючого ефекту.

Увага! Головний біль – це не хвороба, а лише ознака патології, яка буде продовжувати свій розвиток, якщо ви не звернетеся до фахівців. Зрозуміло, біль терпіти ні в якому разі не можна, оскільки вона сама по собі шкідлива для організму. Однак для з’ясування причини больового синдрому слід звернутися до лікаря (терапевта чи невропатолога).