У мене з’явилися болі під час менструації. Чи є які-небудь ліки від болю при місячних?


Так. Такі препарати існують. Так, наприклад, Гофен можна і потрібно використовувати як ліки від болю при місячних, оскільки ібупрофен, діюча речовина препарату, надає лікувальну дію – знімає хворобливі спазми маткової мускулатури і знижує внутріматочний тиск.

В результаті не тільки усувається больовий синдром, але і знижується ймовірність розвитку ендометріозу. Ця небезпечна патологія нерідко виникає в результаті «закидання» менструальної крові в маткові труби і порожнину очеревини під дією скорочень маткової мускулатури, що підвищують тиск в порожнині матки.

Ще одна важлива перевага капсул від болю при місячних Гофен – швидкість дії, оскільки така форма випуску препарату забезпечує швидке потрапляння діючої речовини в кров.
Однак слід враховувати, що хворобливі місячні можуть бути симптомом загострення інфекційно-запальних захворювань матки і придатків. Справа в тому, що кров – живильне середовище для багатьох мікроорганізмів, тому прихований інфекційний процес нерідко активізується в період менструальної кровотечі.

Так що при хворобливих місячних слід звертатися до гінеколога, особливо в тих випадках, коли раніше менструації були відносно безболісними.