Чи надає засіб від болю в суглобах Гофен лікувальну дію або це звичайне знеболююче? Як часто можна приймати препарат від болю в суглобах Гофен?


Діюча речовина препарату від болю в суглобах Гофен – ібупрофен. Даний лікарський засіб належить до групи нестероїдних протизапальних препаратів, які при артритах і артрозах надають не тільки знеболююче, але і лікувальну дію.

Крім усунення больового синдрому протизапальну дію капсул Гофен проявляється наступними ефектами:

зникнення місцевих проявів запалення (спадання набряку, нормалізація температури і кольору шкіри і т.п.);
збільшення обсягу рухів;
запобігання розвитку ускладнень запальної реакції, таких як руйнування суглобових поверхонь, залучення в запальний процес інших суглобів і т.п.
Від інших препаратів своєї фармакологічної групи засіб від болю в суглобах Гофен відрізняється оптимальним поєднанням досить високою протизапальною активністю з відносно низькою токсичністю для організму.

Для досягнення лікувального ефекту потрібен курсовий прийом (до повного стихання запальної реакції). Лікування рекомендується проводити під наглядом лікаря (при деяких ревматоїдних захворюваннях може знадобитися призначення «важкої артилерії» аж до цитостатиків, тому не займайтеся самолікуванням – своєчасно звертайтеся до лікаря).