Потрібно ліки від сильного головного болю, чи підійдуть капсули Гофен? Я страждаю від нападів мігрені, тому нелегко підібрати засіб від головного болю.


Знеболювальна активність діючої речовини капсул Гофен (ібупрофен) досить висока. При цьому даний засіб від головного болю має мінімальну токсичну дію (ібупрофен використовується досить давно, тому його вплив на організм добре вивчено і підкріплено статистичними даними).

Зрозуміло, існують і більш сильні знеболюючі засоби, проте подібні препарати мають і більш високу токсичність. Тим часом, клінічний досвід лікування мігрені показує, що на практиці у багатьох пацієнтів більш «слабкі» препарати, як це не парадоксально, надають більш виражену знеболюючу дію. Тому ібупрофен давно і успішно використовується в лікуванні нападів мігрені.

Додатковою перевагою капсул Гофен є швидкість дії: рідка діюча речовина капсули починає всмоктуватися прямо в шлунку, відразу ж надходить в кров і має знеболюючу дію. Тому відчутне полегшення ви відчуєте вже через 15 хвилин після застосування препарату.