Мучать болі в хребті. Півроку тому була травма. Що робити?


Щоб лікування болю в хребті було ефективним, необхідно звернутися за допомогою до фахівця (лікаря травматолога-ортопеда).

Швидше за все, лікар призначить додаткові обстеження (комп’ютерна томографія), щоб визначити причину виникнення больового синдрому. Це можуть бути як прямі наслідки травми, так і «пізні» ускладнення, такі, наприклад, як спровоковане травмою прогресування остеохондрозу (дегенеративні процеси в міжхребцевих дисках) або спондилоартрит (запалення дрібних міжхребцевих суглобів).

Обстеження займе певний проміжок часу. Але з болем вам слід почати боротися прямо зараз. Біль – це не тільки неприємний симптом, що значно знижує якість вашого життя. Виражений больовий синдром викликає рефлекторний спазм потужних прямих м’язів спини, що порушує кровообіг в ураженій зоні і погіршує ситуацію.

Як швидкодіючого, ефективного і щодо безпечного препарату ми можемо порекомендувати препарат Гофен 400 (ібупрофен), який надійно захистить вас від болю в хребті, поки лікар не підбере вам адекватне діагнозу лікування.