Мазі від болю в спині мені, особисто, не допомагають, також як і розтирання. Яке ще можливо лікування гострого болю в попереку (лікарі поставили діагноз радикуліт)?


Один з провідних компонентів лікування гострого болю в попереку – нестероїдні протизапальні засоби. До цієї групи належать капсули Гофен (діюча речовина ібупрофен).

Лікарі досить часто призначають даний препарат, оскільки він має досить сильну протизапальну і знеболюючу дію і, при цьому, на відміну від багатьох своїх «колег» по групі, відносно рідко викликає неприємні побічні ефекти.

Однак лікування радикуліту повинно бути комплексним, при цьому підібрати правильну схему медикаментозного лікування може тільки лікар на очному прийомі (як правило, крім протизапальних засобів призначають ще спазмолітики м’язової дії і вітаміни).

Крім того, по мірі стихання больового синдрому лікарі використовують немедикаментозні методи впливу (фізіотерапію, голкорефлексотерапії, а в міру стихання запальної реакції – масаж і ЛФК) – тільки такий підхід дозволить уникнути рецидивів захворювання.

Бережіть здоров’я – своєчасно звертайтеся до лікарів.