Лікар призначив ліки від болю в голові Гофен 200 при ангіні. Я і так п’ю багато таблеток, голова болить не сильно, високої температури немає. Чи варто приймати?


Якщо у вас є якісь підстави не довіряти власному лікарю, то може краще звернутися до іншого фахівця? Адже взаємна довіра – основа основ у взаємовідносинах лікаря та пацієнта.

Що стосується даного призначення, то ваш лікар абсолютно прав. Згідно з інструкцією до застосування Гофен, ангіна – одне зі свідчень до використання препарату.

Справа в тому, що ангіна – інфекційно-запальний процес. Інфекцію лікують за допомогою антибіотиків і антибактеріальних хімічних препаратів, а запальну реакцію «гасять» ліками з групи протизапальних засобів, до яких відноситься і Гофен.

Під дією капсул Гофен згасає запальна реакція, усувається набряк і поліпшується живлення уражених тканин мигдалин, що сприяє швидкому одужанню.

Треба сказати, що серед інших препаратів з групи протизапальних засобів Гофен виділяється своєю безпечної та добре переноситься (ускладнення і неприємні побічні ефекти при прийомі капсул Гофен зустрічаються відносно рідко).