Як зняти біль під час місячних? Порадьте безпечні ліки при менструальних болях.


Будь-які ліки безпечно тільки в тому випадку, коли вони приймається за призначенням лікаря. Ліки при менструальній болі не є винятком з цього правила.

Справа в тому, що біль під час місячних може бути симптомом різних патологій. Наприклад, у юних дівчат перші хворобливі менструації можуть свідчити про вроджені аномалії будови внутрішніх статевих органів.

У дорослих жінок больовий синдром під час менструацій найчастіше виникає при інфекційно-запальних захворюваннях органів малого таза. Це пов’язано з тим, що кров є живильним середовищем для патогенних мікроорганізмів. Тому менструальна кровотеча викликає загострення хронічних інфекційних захворювань, що клінічно проявляються появою больового синдрому.

Що стосується ліків від менструального болю, то найбільш безпечний засіб – капсули Гофен. Клінічні дослідження показали, що їх діюча речовина – ібупрофен, викликає побічні реакції вкрай рідко.

Ми радимо пройти повноцінне обстеження у гінеколога і обговорити з ним можливість прийому капсул Гофен. Даний препарат добре сумісний з більшістю лікарських засобів і не буде заважати лікуванню, якщо обстеження виявить будь-яку патологію.