Як діє засіб від менструального болю Гофен? У чому перевага капсул від менструального болю перед таблетками?


Медичною мовою менструальні болі носять назву первинної дисменореї. При цьому слово «первинний» підкреслює той факт, що больовий синдром, виникає під час місячних «на голому місці», а не внаслідок якої-небудь іншої патології.

На жаль, первинна дисменорея – досить поширене явище, механізм якого до кінця не вивчений. Проте, відомо, що у переважної більшості пацієнток з первинною дисменореєю тягнуча боль внизу живота, що віддається в крижі, пов’язані з підвищенням внутрішньоматкового тиску і розвитком спазматических скорочень м’язових волокон матки (саме з цієї причини, хворобливі менструації іноді називають «міні-родами»).

Капсули Гофен можна використовувати як ліки від менструального болю, тому що діюча речовина ібупрофен знижує внутриматочное тиск і зменшує частоту скорочень м’язових волокон матки. В результаті больовий синдром повністю зникає.

Капсули від менструального болю Гофен мають перевагу в порівнянні з аналогічними таблетками ібупрофену, оскільки дана лікарська форма забезпечує максимально швидке надходження препарату в кров. Так, вже через 15 хвилин після прийому капсули Гофен, больовий синдром починає йти на спад. При цьому період дії капсул такий же, як і таблеток (6-8 годин).