Чи потрібні ліки від головного болю, якщо голова болить тільки після нервових стресів. Чи підійде препарат від головного болю Гофен?


Викликаний стресом головний біль необхідно лікувати, оскільки вона, сама по собі, є додатковим травмуючим фактором для організму.
Якщо говорити про ліки від головного болю, то ібупрофен, діюча речовина препарату Гофен, має досить високий знеболюючий потенціал при мінімальному ризику розвитку несприятливих побічних ефектів.
Тому виниклий після стресу головний біль є одним зі свідчень до прийому капсул Гофен. Додаткова перевага даного препарату від головного болю – швидкість дії. Капсули розчиняються в шлунку, і діюча речовина відразу ж надходить в кров.
Однак слід враховувати, що головний біль – це не єдине сумний наслідок постійних стресів. Нервові перевантаження – основна причина розвитку гіпертонічної хвороби. Крім того постійні стреси пригнічують імунітет і призводять до нервового виснаження. Бережіть себе – уникайте нервового перенапруження. Якщо ж ви не в змозі впоратися з цією проблемою, зверніться до психолога.