Чи підійдуть капсули від болю в суглобах Гофен 400 при деформуючому артрозі (коксартроз)?


дегенеративні процеси в хрящовій тканині, що покриває суглобові поверхні кісток.

На тлі деградації суглобових поверхонь розвивається запальний процес, який і викликає такі неприємні симптоми запалення, як біль і порушення функції суглобів, а в тяжких випадках і зовнішні зміни (набряк навколишніх суглоб тканин, почервоніння шкіри).

Ібупрофен, діюча речовина капсул Гофен, відноситься до групи протизапальних медикаментів. Від інших ліків цієї групи ібупрофен відрізняється доброю переносимістю (рідко сприяє появі побічних ефектів).

Ще одна перевага капсул від болю в суглобах Гофен – швидкість прояву ефекту (діюча речовина знаходиться в рідкій формі, що дозволяє йому в найкоротші терміни надходити в кровотік).

Разом з тим, ібупрофен володіє недостатньо сильною протизапальною дією. Тому, якщо мова йде про високу активність процесу, необхідно використовувати інші препарати.

Таким чином, капсули Гофен рекомендовані до застосування як тимчасовий болезаспокійливий засіб перед відвідуванням лікаря-ортопеда, який правильно підбере необхідні вам ліки.

Треба сказати, що протизапальні препарати – це лише одна з груп лікарських засобів, яка використовуються при лікуванні деформуючого артрозу. Тим часом, тільки своєчасне і повноцінне лікування деформуючого артрозу дозволить призупинити процес і уникнути інвалідності.