Чи допоможуть таблетки Гофен 400 зняти біль в плечовому суглобі при загостренні хронічного артриту?


Згідно з інструкцією із застосування Гофен, суглобний біль – показання до використання препарату. Треба сказати, що ібупрофен, діюча речовина Гофен 400, являє собою ідеальні ліки для лікування запальних захворювань суглобів.

По-перше, ібупрофен не тільки знімає біль, але і блокує розвиток запального процесу – надаючи, таким чином, вплив на причину розвитку больового синдрому.

По-друге, діюча речовина затримується в порожнині запаленого суглоба, так що його концентрація в «органі-мішені» значно вище, ніж в плазмі крові. Дана особливість дозволяє домогтися вираженого терапевтичного ефекту меншою дозою і, отже, знизити ризик розвитку неприємних побічних дій.

По-третє, лікарська форма Гофен 400 – це не таблетки, а капсули, які значно швидше розчиняються в шлунково-кишковому тракті, що сприяє швидкому прояву лікувальної дії препарату.

Увага! Загострення хронічного артриту нерідко вимагає комплексної терапії, яку може призначити тільки лікар-фахівець (ревматолог) на очному прийомі. Тому при наполегливому больовому синдромі не витрачайте дорогоцінний час – звертайтеся за допомогою до професіоналів.