Чи допомагає ібупрофен від зубного болю? Що краще таблетки ібупрофен або капсули Гофен 400?


Ібупрофен – діюча речовина капсул Гофен. Відмінність капсул Гофен від таблеток ібупрофен полягає в тому, що, по-перше, капсули розчиняються в травному тракті набагато швидше таблеток, а, по-друге, діюча речовина капсул представлено рідкої формою, що забезпечує швидке всмоктування діючої речовини і надходження його в загальний кровотік. В результаті, знеболюючий ефект при прийомі капсул Гофен настає набагато швидше, ніж в разі прийому таблеток ібупрофен. Дана перевага особливо важливо, якщо біль наздогнала вас раптово.

Що стосується використання ібупрофену від зубного болю, то тут працює загальне правило – зубний біль необхідно лікувати на прийомі у стоматолога, оскільки всі відомі науці знеболюючі засоби дають лише тимчасовий ефект. Більш того, відкладаючи візит до стоматолога день на день, ви сильно ризикуєте, оскільки можуть виникнути ускладнення, для лікування яких може знадобитися оперативне втручання (гнійні процеси, рак язика і ін.).

Тому Гофен (ібупрофен) від зубного болю можна використовувати тільки як тимчасовий засіб (лікування зубного болю перед запланованим візитом до стоматолога). Не займайтеся самолікуванням, своєчасно звертайтеся до фахівців. Будьте здорові.