Болить голова вранці після сну. Лікарі кажуть – остеохондроз. Які мені підійдуть препарати від сильного головного болю?


При остеохондрозі на шийних хребцях утворюються патологічні вирости – остеофіти. Під час сну голова і шия тривалий час знаходяться в одному і тому ж положенні, що сприяє роздратуванню остеофітами навколишніх тканин.

У відповідь на роздратування відбувається рефлекторний спазм мускулатури шиї, а також гладких волокон стінки, які проходять між відростками хребців парних хребетних артерій. В результаті просвіт артеріальної судини різко звужується і знижується надходження кисню до головного мозку. Саме з цієї причини ви прокидаєтеся вранці з затерплої шиєю і важкою головою.

У медицині дана патологія носить назву синдрому задньої хребетної артерії. У подібних випадках в якості препаратів від сильного головного болю рекомендують використовувати капсули Гофен 400, інструкція до препарату докладно розповість про те, як саме їх слід приймати.

Перевага даного засобу полягає в тому, що його діюча речовина, ібупрофен, набагато рідше викликає неприємні побічні ефекти, в порівнянні з іншими лікарськими засобами цієї ж групи.

Крім того, форма випуску препарату (капсули) сприяє якнайшвидшому вступу діючої речовини в кровоток, так що полегшення ви відчуєте вже через 15 хвилин після прийому Гофен.

Однак повинні вас попередити, що шийний остеохондроз вимагає комплексного лікування, яке призначить індивідуально лікар-ортопед на очному прийомі. Будьте здорові.