Наскільки необхідно лікування болю в хребті? Може безпечніше відмовитися від хімії і перетерпіти біль? Чи підійде Гофен як засіб від болю в попереку?


Біль у хребті, також як і будь-яку іншу біль, терпіти не можна, оскільки больовий синдром – досить потужний фактор, що ушкоджує, який надає вкрай негативний вплив на нервову систему, а, отже, і на весь організм в цілому.
Особливо важливо проводити лікування болю в хребті, коли вона виникає внизу в області попереку. У таких випадках больовий синдром викликає спазм досить потужних м’язових пластів спини. В результаті порушується живлення навколишніх тканин, і біль не тільки зберігається, але й посилюється.
Таким чином виникає порочне коло: біль посилює спазм мускулатури, а м’язовий спазм посилює біль. Якщо цей процес запустити, то для лікування вам знадобляться не тільки кошти від болю в попереку, а й потужні спазмолітики, прийом яких також далеко не байдужий для організму.
Капсули Гофен мають досить вираженим знеболюючим ефектом і при цьому, як правило, добре переносяться пацієнтами, оскільки неприємні побічні ефекти зустрічаються вкрай рідко. Так що лікування болю в хребті – одне зі свідчень для використання препарату Гофен.
Увага! Болі в попереку можуть бути пов’язані з самими різними патологіями. Наприклад, подібний больовий синдром нерідко зустрічається при захворюваннях нирок. Бережіть себе. Не займайтеся самолікуванням – звертайтеся до фахівців.